אודות 

חברת B.G.M – שירות, איכות, אמינות

חברת B.G.M מתמחה באספקת זכוכית לחברות העוסקות בבניית מעקות, אלומיניום, קבלני בניין, זגגים, אדריכלים ועוד. החברה עומדת בתקנים בטיחות בין לאומיים ומסוגלת לספק זכוכית בהזמנה אישית לשביעות רצונו של הלקוח. כמו כן, לרשות החברה עומדים מכשירי חיתוך וליטוש המאפשרים סיפוק החומר במידות שונות ובהתאמה לכל אחד ואחד מלקחותיה.

סוגי זכוכית

החברה מסוגלת לספק סוגי זכוכית שונים לשלל שימושים כגון זכוכית ביטחונית העשויה שתי שכבות וביניהן שכבת PVB אשר משמשת לחלונות ויטרינה. זאת כדי להבטיח שחלונות הבתים לא ינופצו בקלות ויגרמו לפציעות או יקלו על פורצים. חשוב לציין כי בעשר השנים האחרונות, קיים חוק המחייב את יצרני הזכוכית לספק זכוכית מסוג זה בעבור כל אדריכל או קבלן, וצרן זכוכית אשר לא עומד בתקן יואשם בעבירה פלילית.

סוגי זכוכית נוספים שמספקת החברה הם: זכוכית חכמה, השולטת בכמות האור הנכנס אליה וחוסכת עלויות קירור, חימום ותאורה. זכוכית מתחלפת - זו הופכת אטומה או שקופה בלחיצת כפתור, משמשת לשליטה במידת הפרטיות ויכולה להיות יעילה גם להצגת מצגות

שירותים מיוחדים

מלבד כל אלו, חברת B.G.M מספקת גם שירותי חיסום ועוסקת גם בהדבקות מיוחדות בהזמנה אישית ולשביעות רצונם של הלקוחות. החברה מספקת את ההזמנה במהירות ולעתים אף באופן מידי, כמו כן, החברה מחזיקה משאיות הובלה בכל הארץ. דבר ההופך את הובלת הזכוכית לפשוטה יותר ומאפשרת ללקוח ליהנות משירות מצוין.